AKTON ORHANTEPE

AKTON ORHANTEPE

Devam Eden Projeler

“Hayatı daha anlamlı, daha huzurlu, daha mutlu kılmak” için bir “proje” değil, “var olma” anlayışı ile çıktığımız yolda bize güvenen tüm ailelerimize ve yatırımcılarımıza huzurlu yarınlar dileriz.

PROJE BİLGİLERİ

Proje Lokasyon         :     Orhantepe, KARTAL

Proje Teslim Tarihi    :     Kasım, 2018

Toplam Proje Alanı   :     1.037  m²

Daire Sayısı               :     12 Adet 

 

Kurulduğumuz günden bu yana en önemli özelliğimiz olan “güven sağlama” bizim için en değerli kriterlerden biridir. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projelerimizi, imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini ve yeni projelerimizden konut satın alan ailelerimizi hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık.

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz. Bu anlamda projelerimize inanan ve yanımızda olan tüm yatırımcılarımıza gönülden teşekkürü borç biliriz.  PETEKLİ İNŞAAT

DEVAM EDEN PROJELER

     Akton Orhantepe 

GELECEK PROJELER

     Petekli Life
     Maltepe Delux
     Yakacık Park

Petekli İnşaat 1986 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

Site Tasarımı NOVADA

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Site Tasarımı NOVADA