DEĞERLERİMİZ

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ   <<  Değerlerimiz

PETEKLİ İNŞAAT, sektörde yıllara uzanan deneyimi ile konut ve ofis projeleri üreterek, inşaat, müteahhitlik ve gayrimenkul alanında bilgi, deneyim, tecrübe ve güvenirliği ile tanınan, yenilikçi ve prestijli bir marka halini almıştır.

PETEKLİ İNŞAAT olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçi eserler olarak tasarlarız. Hayata geçirdiğimiz her projede en son teknolojileri uygularız ve oluşturduğumuz yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefleriz.

Sektördeki nihai önceliğimiz, dinamik ve interaktif çalışma anlayışıyla gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir yaşam alanları bırakmaktır. Bu nedenle projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyetini dikkate alarak gerekli hizmet ve desteğimizi devam ettirmekteyiz.

Yılların getirdiği inşaat deneyimi ile şirketimiz, her projenin en iyi kalitede uygun maliyet ile tamamlanabilmesi için gerekli iş makinası, ekipman, AR-GE çalışmaları, laboratuvar testi, dizayn ve planlama yapan özel ekiplere sahiptir. Üstlenilen projelerde, kalite kontrol, iş güvenliği, maliyet kontrol, kesin hesap gibi süreçleri kapsayan geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir.

Gelişen dünya şartlarına uygun sistematik programı ve güçlü sermayesi ile kaliteden taviz vermeden, yatırımcılarımızın bize duyduğu güvenden güç alarak, daire sahibi olmak isteyen ailelere ve birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırımcılarımıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.