HAKKIMIZDA

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ   <<  Hakkımızda

Ticari hayatına inşaat sektörü ile başlayan PETEKLİ İNŞAAT,  1993 yılından beri profesyonel kadrosu, son teknolojiye uygun makina parkuru, uzman kadrosu ve çevre dostu yapıları ile modern ve güvenli projeler geliştirmeye devam etmektedir.

“Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, satış, projelendirme, lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince  ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Sahip olduğu geniş proje portföyü  ile müşterilerine hizmet veren PETEKLİ İNŞAAT,  genç, dinamik kadrosu ile pazar payını genişleterek istihdam ve katma değer yaratmaktadır. PETEKLİ İNŞAAT, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Türkiye genelinde çok sayıda proje gerçekleştiren PETEKLİ İNŞAAT, yılların tecrübesi ile elde ettiği başarılarını  daha da büyüterek küresele taşıyıp, Orta Doğu ve Asya’nın da içinde bulunduğu ülkelerde gösterebilmeyi amaçlamaktadır. Yenilikçi özellikleri, dinamik yapısı ve yüksek  kalite anlayışı ve  vizyonu ile firmamız Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla  ilerlemektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılından bu yana inşaat sektöründe yer alırken 1993 yılında “Petekli İnşaat” markası ile ticari hayatına başlamıştır. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.