İŞTİRAKLERİMİZ

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

TONYALI GRUP ŞİRKETLER TOPLULUĞU <<  Marka ve İştiraklerimiz

PETEKLİ İNŞAAT

Petekli İnşaat 1993 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

BANEVA AHŞAP YAPILAR

Türkiye’ nin önde gelen Ahşap yapı üreticilerinden BANEVA, ahşap yapı faaliyetlerimizin çatı markasıdır. Yüzlerce ahşap ürün ve ahşap yapı üretiminin yanı sıra ahşap üretiminde kullanılan ürün, hammadde ve bileşenlerin tedariki ile personel ve müşteri ilişkileri departmanlarının yönetimi ve kurumsal faliyetlerimizin sürdürülmesinde önemli rol oynar.

AHŞAP EVLER

AHŞAP EVLER, insanlar için ayrıcalıklı ve mutlu yaşam alanları yaratma hedefi ile konsept bir yaşam tarzı sunduğumuz ve kişiye özel projelendirdiğimiz lüks ahşap evler, ahşap villalar, ahşap cafe ve restoranlar gibi üstün nitelikli ve çizgi üstü ahşap yapı projeleri üretmektedir.

tonyali-grup-markalarimiz-ahsaphane-2

AHŞAPHANE

AHŞAPHANE, 21 yıldır ürettiği ahşap ürün ve yenilikçi ahşap yapı projeleri ile bireylere ve Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı ahşap üretim uygulamaları ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını güvenilir, samimi, profesyonel ve verimli bir şekilde karşılamak firmamızın temel ilkelerindendir. Firmamız tüm faaliyetlerinde yenilikçi ve mükemmellik geleneğine sahiptir.

Web sitemizi ziyaret edin.

TONYALI-GRUP-akton-gayrimenkul

AKTON GAYRİMENKUL

Akton Gayrimenkul, kurulduğu günden bu yana inşaat ve gayrimenkul sektöründe gelişim, güven, ve başarının temsilcilerinden olmuştur. Temel felsefesi güvenli, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Akton Gayrimenkul, prestijli konut projeleri ile kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.