KALİTE SİSTEMİ

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ   <<  Kalite Sistemi

PETEKLİ İNŞAAT, kalite sisteminin kurulması ve sürekli gelişme ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, kalite ile birlikte verimliliği arttırmayı amaçlamakta ve bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerin arkasında gururla durmaktadır.

Tüm faaliyetlerimizde;

  • Kanun, mevzuat, yasa, yönetmelikler ve standartlara uyarak alt yapı, üst yapı ve genel müteahhitlik imalatlarını gerçekleştirmek,
  • İmalatlarımızı gerçekleştirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek,
  • Entegre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak,
  • İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunduğumuz kamu kurum kuruluşlara ve halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak, temel kalite politikamızdır.

Yılların getirdiği inşaat deneyimi ile şirketimiz, her projenin en iyi kalitede, uygun maliyet ile tamamlanabilmesi için gerekecek iş makinası, ekipman, AR-GE çalışmaları, laboratuvar testi, dizayn ve planlama yapan özel ekiplere sahiptir. Üstlenilen projelerde, kalite kontrol, iş güvenliği, maliyet kontrol, kesin hesap gibi süreçleri kapsayan geniş bir yelpazede tam hizmet verilmektedir.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.