İ.K

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

TONYALI GRUP AİLESİ’ ne KATILIN.

Bizi biz yapan; her şeyden çok, özveriyle çalışan yüksek nitelikli profesyonel ekibimizdir. Büyük başarıların altına TONYALI GRUP ailesi olarak hep birlikte imzamızı attık ve sürdürülebilir başarımızı şüphesiz profesyonel ekibimize borçluyuz.

PETEKLİ İNŞAAT, güven veren marka imajıyla sektördeki başarısını yıllar içinde kanıtlamış bir değerdir. Bu başarıyı her geçen gün perçinleyerek yoluna devam eden firmamız, imajını sadece inşa ettiği projelerle değil, sahip olduğu yenilikçi vizyonu ve sunduğu katma değerlerle sağlamıştır. Bu bağlamda vizyon, misyon ve iş stratejilerini destekleyecek doğrultuda bir insan kaynakları işleyişini yürütmek konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla bir aile ortamında bulunduğunuz bu sistemde; birbirimizin bakış açısı, yaratıcılığı ve fikirlerinden yararlanarak; araştırma, geliştirme ve insan odaklı; daha etkin ve verimli çalışma prensiplerini benimsemekteyiz. Başarının uyumlu, verimli ve samimi çalışmanın bir sonucu olduğu bilinci ile;

  • Değerlerimizle örtüşen insan kaynağını aramıza katmayı arzularız.
  • Çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliği içinde olmayı hedefleriz.
  • Çalışanlarımızın yaşam boyu öğrenmelerini destekleriz.
  • Çalışanlarımızın haklarına saygı duyar, memnuniyetine önem veririz.
  • Ekip çalışmasını destekleyerek en yüksek performansı hedefleriz.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu anlamda aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler; Aidiyet, Başarma Arzusu, Ekip Çalışması ve İşbirliği, Gelişime ve Değişime Açıklık, Kalite Odaklılık, Özgüven.

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden PETEKLİ İNŞAAT ailesi’ne katılmak için güncellenmiş özgeçmişinizi  bilgi@petekliinsaat.com.tr adresine mail gönderebilir, yüz yüze görüşmeler için (0216) 442 61 61 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Site Tasarımı NOVADA