HİZMETLER

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

“Hayatı daha anlamlı, daha huzurlu, daha mutlu kılmak” için bir “proje” değil, “var olma” anlayışı ile çıktığımız yolda bize güvenen tüm ailelerimize ve yatırımcılarımıza teşekkür ederiz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Eski ve depreme dayanıksız binalarınızı yeniliyoruz!

Kentsel Dönüşüm kapsamında, binanızın risk tespitinin yapılması ile başlayan süreçte, eski binanızın yıkımından, yeni evinize yerleşinceye kadar analiz, proje, ruhsat ve imalat gibi tüm aşamalarda hizmet vermekteyiz. Tüm bu süreçte ;

  • Risk Analizi Çalışmaları
  • Ruhsat ve İzin İşlemleri
  • Avan Proje Çizimleri
  • Keşif Hazırlanması
  • Lojistik ve İzin İşlemleri gibi aşamalarda yanınızdayız.

Siz de mevcut binanızı yenileyerek depreme dayanıklı, modern bir mimariye ve akıllı bina özelliklerine sahip yeni bir yaşam alanına PETEKLİ İNŞAAT güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Çağdaş yaşam standartlarını esas alarak modern ve güvenli yaşam alanları projeleri oluşturmaktayız. Şirket misyonumuz doğrultusunda önceliğimiz doğal afetlere dayanıklı konut tasarımı yapmaktır. Güvenlikten ödün vermediğimiz projelerimizde sevdiklerinizle huzur içinde yaşayacağınız, kaliteli yaşam alanları sizleri bekliyor.

KAT KARŞILIĞI ARSA ALIMI ve MÜTEAHHİTLİK

Kaliteli işçilik ve malzeme ile estetik ve teknolojiyi birleştirerek yaşamı kolaylaştıran, konforlu konutlar inşa etmek üzere arsanızı alıyoruz !

Kurulduğumuz günden bu yana en önemli özelliğimiz olan “güven sağlama” bizim için en değerli kriterlerden biridir. Bugüne kadar tüm projelerimizi, imzalanan sözleşmede taahhüt ettiğimiz zamanlarda tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Kat karşılığı satın aldığımız binaların toprak sahiplerini de, yeni binadan konut alanları da, hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık. İş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz.

Arsalarınızı Birlikte Değerlendirelim.

Kat karşılığı inşaat sürecinde, yapılacak projenin detaylı sunumu yapılır, teklifler verilir. Anlaşma sağlandığı taktirde, arsa sahibi ile inşaat başlangıç ve bitiş tarihinin de belirtildiği, kat karşılığı arsa sözleşmesi imzalayarak anlaşma sağlamış oluruz.

NOT : Arsa sahibine verilecek taşınmazların katma değer vergisi bakımından emsal bedelinin hesaplanması hususu kanuni gerekçeleriyle birlikte açıklanarak uzlaşma sağlanacaktır.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Site Tasarımı NOVADA