İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

PETEKLİ İNŞAAT’ ta herkesi mutlu edecek bir proje mutlaka var !

Yüksek kaliteli yaşam konforu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunduğumuz güvenli projelerimiz ile bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz  konut fırsatları sizleri bekliyor.

Değerli ziyaretçimiz, Projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve fırsatlardan yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca formu doldurduğunuzda ilgili departmanımız, iletişim bilgileriniz üzerinden sizinle irtibata geçecektir. Firmamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  proje@petekliinsaat.com.tr

  0 216 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

  Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

  Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

  “Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

  PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  Petekli İnşaat, gerçekleştirdiği tüm projelerinde, birikimlerine değer katmak ve uygun fiyatlara daire sahibi olmak isteyen ailelere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

  0216 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
  A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

  © PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

  Site Tasarımı NOVADA