İLKELERİMİZ

PETEKLİ PRESTİJ İNŞAAT

” Sürdürülebilir Başarının Temelleri Şüphesiz İlkeli Çalışma Anlayışı ile Atılmaktadır.”

TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu iş hayatına PETEKLİ İNŞAAT ile başlamıştır. İnşaat sektöründe edindiği tecrübeleri ahşap yapı sektörüne de taşıyarak imza projeler üretmektedir. Sektörde yüzlerce kişiye istihdam sağlayan TONYALI GRUP Şirketler Topluluğu, Gayrimenkul ve Otomotiv sektörlerinde de kişilere, özel şirketlere ve kamu kuruluşlarına profesyonel hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ   <<  İlkelerimiz

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan PETEKLİ İNŞAAT bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmekte ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Taahhüt ettiğimiz her işte uluslararası kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti vermek vazgeçilmez unsurlarımızdır.

Tüm projelerimizde konut kalitesi ve çevresel hassasiyetleri göz önünde bulundurarak, ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Bu yolda tüm çalışanları ve paydaşlarıyla ekonomik, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Projelerimizde farklı yaşam konseptleriyle yatırımcılarımıza “şehrin dinamiğinde kalite ve konforu yakalayabilme” olanağı sağlarken, %100 müşteri memnuniyeti ile “mutlu yaşam alanları sunmak”  firmamızın öncelikli hedeflerinden biridir.

PETEKLİ İNŞAAT, sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak, uzmanlığı ve profesyonelliği ile müşterilerinin ihtiyaç beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Temel çalışma prensiplerimiz;

  • Tutabileceğimiz sözler verir, dürüst ve açık iletişim kurarız.
  •  Kaliteden asla ödün vermeyiz.
  •  Yatırımcılarımızı dinler, sorunlarıyla ilgilenir ve çözüm için çaba sarf ederiz.
  •  Projelerimizin tüm alanlarımızda verimli kullanım gözetiriz.
  •  Daima daha iyisini yapmak için çalışırız.

PETEKLİ İNŞAAT, ilkelerine tamamen bağlı, dürüst, güvenilir, şeffaf işletme yapısı, yenilikçi vizyonu, küresel bakış açısı ve yüksek öngörüsü ile iştirakçileri için kârlı ve değerli yatırımlar sunmayı hedeflemektedir. 

Projelerimizde konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere kadar her aşamada, sevdiklerinizle huzurla yaşayabileceğiniz “modern ve güvenli alanlar” yaratmak için daha çok çalışıyoruz. Modern, estetik, insan ve çevre odaklı tasarımlara sahip projelerimizde, gelişen gücümüzü geleceğe taşımaktayız.

Petekli İnşaat 1993 yılında  kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

Petekli İnşaat 1986 yılında sorumluluk bilinci, kaliteli üretim ve dürüstlük ilkesi ile kurulmuştur. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında 30 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetini esas alarak, ailelere ve yatırımcılara anahtar teslimi çağdaş konut projeleri üretmektedir.

“Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.” Louis Sullivan

PETEKLİ İNŞAAT bir   TONYALI GRUP kuruluşudur.

  bilgi@petekliinsaat.com.tr

  (0216) 442 61 61

  Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij
Sitesi. A Blok No:1  D: 6 Kartal / İSTANBUL

0216 442 61 61

Karlıktepe Mah.Barut Sk. Petekli Prestij Sitesi
A Blok No: 1 D: 6 Kartal / İSTANBUL

© PETEKLİ İNŞAAT 2018. Tüm Hakları Saklıdır.